Pārdzīvo ceļojumu ar mašīnu vieglāk ar šiem padomiem

Pārdzīvo ceļojumu ar mašīnu vieglāk ar šiem padomiem

Ceļojumi ir viens no labākajiem veidiem kā pavadīt savu vasaras atvaļinājumu, jo ceļojumi dod iespēju tev iegūt jaunas pieredzes, apskatīt jaunas vietas un iepazīt jaunas kultūras. Un, ja tu vēlies doties vasaras ceļojumā ar visu ģimeni, ceļojums ar mašīnu var būt daudz izdevīgāks nekā ceļojums ar lidmašīnu. Taču, ja tavā ceļojumu plānā ietilpst gari pārbraucieni automašīnā, tas var nogurdināt pat visizturīgākos un padarīt ceļojumu neciešamu. Tādēļ šeit būs daži padomi, kā pārdzīvot ceļojumu ar automašīnu vieglāk.

Viena no svarīgākajām lietām, ko ievērot, pat ja tu pats neesi pie auto stūres, ir jau laikus noteikt to, cik stundas dienā tu brauksi ar mašīnu, un arī patiešām ievērot šo stundu skaitu. Bieži vien cilvēki mēdz pārpūlēties, braucot pie auto stūres, tikai tādēļ, ka šķietami konkrētā diena ir lieliska braukšanai. Taču patiesība ir tāda, ka, pat ja braukšana iet ļoti labi un tu pievarē daudz kilometrus, ja tu pārpūlēsies vienu dienu, nākamajā dienā braukšana liksies daudz grūtāka. Un tas attiecas ne tikai uz automašīnas šoferi, bet arī pasažieriem. Tāpēc ievērojat konkrētu braukšanas stundu skaitu, un garais pārbrauciens šķitīs daudz vieglāks.

Papildus ir vērts arī ieverot regulāras pieturas un apstāšanas ceļojuma laikā. Tas nodrošinās, ka tev būs iespēja ne tikai aiziet uz tualeti, bet arī izstaigāties un izstaipīties, kas ievērojami var palīdzēt tev izturēt nākamās pāris stundas mašīnā. Un, ja ceļojuma laikā tu apstājies, tad es ieteiktu tev stāties kravas automašīnu pieturvietās vai benzīntankos nevis vienkāršās atpūtas vietās ceļa malā. Pieturvietas un benzīntanki parasti ir aprīkoti ne tikai ar ērtām tualetēm, bet arī ar veikaliem un pat ēdnīcām vai restorāniem, kas nozīmē, ka apstājoties šeit tev būs iespēja labi paēst, kā arī iegādāties visu nepieciešamo tālākajam braucienam. Papildus, ja tu ceļo vienatnē, tad pieturvietas un benzīntanki arī ir drošāki, jo tur vienmēr apgrozās cilvēki, tur pretī atpūtas vietas parasti ir visai nomaļas, slikti apgaismotas un tādēļ arī visai nedrošas vientuļam ceļotājam.

Neaizmirsti arī līdzi paņemt tādas lietas kā vairākus lādētājus savam telefonam, kuriem arī ir mašīnas adapters, kā arī, piemēram, lukturīšu, uzkodas, ūdeni un citas būtiskas lietas, jo tu nekad nezini, kad tev tās varēs noderēt. Telefona lādētājus ir viegli pazaudēt vai saplēst, īpaši, ja tu naktis pārlaid dažādās viesnīcās vai hosteļos, bet ūdens un uzkodas var lieti noderēt, lai uzturētu sev nomodā. Bet, ja runā par lukturīšiem, tad arī lukturītis var noderēt, vienalga vai tas būtu, lai palūkotos bez mašīnas motora pārsega vai, lai labāk redzētu ceļu uz savu istabiņu viesnīcā, pēc tam kad tu vēlā vakarā ierodies tajā.

Un visbeidzot neaizmirsti arī uzvilkt ērtus apavus vēlams ar cietu zoli, lai tev būtu ērti vadīt automašīnu. Sandales vai ērtas čības var šķist kā ideālie apavi, kurus vilkt, ja tev būs nepieciešams braukt ļoti tālus attālumus, taču šādi apavi, ja tos valkā šoferi, var radīt bīstamas situācijas un iespējamas avārijas situācijas uz ceļa. Cik nav dzirdēts, ka cilvēkiem, kuri vada auto iešļūcenēs, kurpe aizķeras aiz pedāļa vai noslīd no kājas, limitējot to iespēju nobremzēt, izspiest sajūgu vai nospiest gāzes pedāli. Tāpēc velc ērtas kurpes, kuras neradīs bīstamas situācijas. Papildus tam, ja nu tev gadījumā sanāk palikt ceļa malā, ērtās botēs vai zābakos būs arī vieglāk aiziet līdz tuvākajam benzīntankam vai remonta darbnīcai, lai iegādātos mašīnas remontam nepieciešamās lietas.